Belki stropowe „posi”

Połączenie płytką kolczastą może być wykorzystywane nie tylko do produkowania wiązarów dachowych. Mogą być one wykorzystywane także do wytwarzania belek stropowych. Technologia Mitek Industries oferuje belki „posi” ze specjalnymi metalowymi łącznikami będącymi połączeniem stalowego krzyżulca z płytką kolczastą.

Belka stropowa POSI

Główną zaletą tego rodzaju belek stropowych jest łatwość umieszczania wszelkiego typu instalacji. Mogą mieć one duże przekroje. Można je też umieszczać bezpośrednio przy podporach. Dla umiejscowienia instalacji nie potrzeba wycinać żadnych otworów. Bardzo łatwe jest stężanie belek. Montaż jest bardzo szybki, a jego ułatwieniem jest rozbudowany system okuć. Stropy z belek z krzyżulcami można z powodzeniem stosować tak w przypadku obiektów nowobudowanych jak też i przy remontach czy adaptacjach budynków istniejących.

Belka stropowa POSI

Dla przyspieszenia prac na placu budowy przygotowuje się, w oparciu o belki „posi” tzw. kasety. Takie elementy wykorzystuje się do szybkiego wykonywania stropów oraz dachów.

Belka stropowa POSI

Więcej informacji – dedykowana strona internetowa –  www.stropymitek.pl

Mitek Industries Polska Sp. z o.o.
ul. Spółdzielcza 10 | 59-220 Legnica
tel. 76-8628988   e-mail: biuro@mii.com